Rooma Klubi 50

Lugupeetud daamid ja härrad,50 logo

50 aastat tagasi, 7. aprillil 1968, asutati Roomas Rooma Klubi. Aastapäeva tähistamine toimub Winterthuris. Selle puhul edastame uudiste eriväljaande, mis keskendub asutajatele ja Klubi algusaastatele. Klõpsa logole >>

Eesti keeles teavet saad SIIT (loe kriitilise silmaga).

Rooma Klubi koduleht SIIN (inglise keeles) ja Wikipedia lehele saad SIIT.


Ka Eesti Rooma Klubi tähistab CoR aastapäeva vääriliselt:

  • ERKAR 2018 – Klubi liikmete ja sõprade poolt koostatud kogumik koondab endas artikleid enam kui 20 Eesti ühiskonnategelaselt. Kogumik loodab näidata Eesti trende suuremas pildis ja leida neid trende mõjutavat ning nende mõjude mõjutamise teid.
  • Detsembris 2018 toimub juubelikonverents, mille kohta anname täpsemat teavet jooksvalt. Konverents on tavapärasest aastakonverentsist eristuv nii külaliste kui teemade poolest – rahvusvahelise pilguga lubame kiigata Eesti edenemist ka kaugemalt kutsututel.

*Klubi kõigi liikmete mõtted on ikka teretulnud.
Andke oma panus CoR 50 tähistamisse ja ERK tugevnemisse!

Registreerumine konverentsile algab oktoobris. Klubi liikmed saavad automaatse teate ja sellega liidetud registreerumisvormi. Mõelge juba nüüd, keda kutsute kaasa mõtlema ja arvama.

Konverentsil tutvustame nii ERKAR 2018 kui teisi trükiseid, mis toetavad roomaklubilaste maailmavaadet ja aitavad kasvatada teadlikkust selle liikumise ning seda toitvate ideede kohta.