Liikmetele

Rooma Klubi saab 54 aastaseks. Selle ettekuulutused inimkonna saatuse ja sellega ka meie Planeedi saatuse osas on hakanud ennast tõestena ilmutama. Kas nüüd on liiga hilja tõe otsimiseks ja selle kuulutamiseks või on see vajalikum kui kunagi enne?

Eesti Rooma Klubi liikmed:

Liikmemaks 2022

ERK liikmemaksu saab tasuda siin. Järgi juhiseid. Kui tasud ka kellegi teise eest või maksad mitme aasta eest, vali vastav maksete arv. *ERK liikmemaks on jäänud muutumatuks vaatamata inflatsioonile, sissetulekute ja elukalliduse tõusule (mis kehtib ka Klubile) ning raha üldisele odavnemisele. Kasuta võimalust tasuda ka järgmise aasta eest, sest elu = muutused.

€50.00

Annetus

Eesti Rooma Klubi Põhikiri sätestab, et mõttekoda ei sõltu riigist ei majanduslikult, poliitiliselt ega ideoloogiliselt. Uhkusel on aga hind – me ei saa MTÜdele ette nähtud toetusi ega iga-aastaseid toetusi. Eesti Rooma Klubi on tänulik toetuse eest – ka väikesest tõuseb tulu (vt allpool).

Seda enam oleme tänulikud isikutele ja ettevõtetele, mis näevad ERK tegevuses laiemat tulu nii rahvavalgustuslikus mõttes kui sillana valitsuse, parlamendis ja kodanike ning liikumiste vahel.

Tee oma annetus täna!

ERK kodulehete loeb ka sel aastal 20-25 000 inimest., meie FB jälgib 1 500 inimest, YouTube on populaarne. Need lugejad on meiega, sest meil on neile öelda midagi, mida ei leia Delfist või lehesabast. Oma annetuse saad mugavalt teha siin.

Toeta mõttekoda, mis toob kokku riigi, teadlased, ettevõtjad ja kodanikud ning Sinuni rahvusvahelise teadmise, globaalsed trendid selgitades neid kohalikus kontekstis.
Toeta ERK meediat oma väikese püsiannetusega.
Toeta reaalse teoga, vali Sulle sobiv summa.

Toeta teoga

Vaata oma igakuiseid kulutusi – millest peaksid loobuma? Tegelikult eimillestki. Küll aga saad teadmise, et tänu Sinule on tehtud tulemuslik pingutus, et Sinu lastel oleks parem elu.

*

Täname neid, kes on meid toetanud ja julgustame neid, kes seda kaaluvad!

Sinu kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s