LOE: Maailmapanga analüüs keskkonnasõbralikumale energiale üleminekuga kaasnevast ressursivajadusest.

2020 algas ERK majanduse toimkonnale töiselt

kokku kutsuti rahanduse ajurünnak

Kutsume kaasa mõtlema saabuva kriisi tegelike ja Eestile sobilike lahenduste osas meenutusega, et Rooma Klubi on mittepoliitiline mõttekoda, mis kujundab oma seisukohad teenides üldsuse huve.

Uuri ajurünnaku alustekste

Vaata ka, mida arvad neist mõtetest. Vastajatele kingime P. Tammerti raamatu ja Rooma Klubi raporti 2018/2019. Vt ERK e-poest.

Aastavahetusel küsisime:

  • kas tulemas on uus majanduskriis?
  • milline see välja näeks?
  • kuidas toime tulla?
  • mida tähendaks see üksikisikule, mida väikese ja keskmise suurusega Eesti ettevõttele?

Nüüd teame vastust kahele esimesele küsimusele. Järgmiste osas on aga kõik lahtine. Õnneks veel.

Kui tunned, et jagad Rooma Klubi põhimõtteid, toetad Hartat ja tahaksid midagi ERKis ära teha, siis anna endast teada, et saaksime vaagida Sinu osalust vastavas töögrupis. Toimkondade ehk töögruppide info on leitav vastaval lehel. ERK majanduse toimkond hõlmab ka energeetika teemad.


Kui tunned, et Rooma Klubi ideed väärivad Sinu toetust ja tahad näidata, et inimesed, kes selles mõttekojas oma aega ja energiat ühismõtteks sulatavad, suudavad maailma võib-olla pisut paremini mõistetavaks muuta, tee seda siin:


Eesti Rooma Klubi (ERK) strateegiatoimkond liidab ERK lokaaltoimingud Rooma Klubi üldiste suundadega. Eestist on Rooma liikmeks saanud seni vaid üks inimene – Andres Tarand. Tema kõrval aitavad lokaalse ja globaalse tasakaale hoida Tiiu Kuurme, Juhan Telgmaa, Paul Tammert, Nelli Kalikova, Tuuli Stewart, Kaupo Vipp ja Annela Anger. Abiks on toimkondade koordinaatorid.


ERK strateegia aluseks on arusaam, mis ühendus on Rooma Klubi ja
mis rolli selles mängib Eesti Rooma Klubi.

Dr. Andres Tarand

Mis on Rooma Klubi?

Juhan Telgmaa

Miks on Eestis Rooma Klubi?

undefined

  • Kuula Rooma Klubi lühivestlusi Eesti strateegia teemal: